Oświadczenia majątkowe Radnych Rady Miejskiej w Szczuczynie

Oświadczenia Majątkowe Radnych Rady Miejskiej w Szczuczynie

Kadencja 2014 - 2018

Lp.

Nazwisko i Imię Radnego

Złożone oświadczenia majątkowe

1.

Zofia Filipkowska

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

2.

Marek Bogumił Hanc

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

3.

Andrzej Waldemar Jaworski

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

4.

Tomasz Juszkiewicz

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

5.

Michał Kaliszewski

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

6.

Józef Karwowski

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

7.

Tadeusz Kołakowski

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

8.

Elżbieta Kryszczyńska

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

9.

Tomasz Mioduszewski

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

10.

Andrzej Marian Nagel

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

11.

Marek Niebrzydowski

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

12.

Adam Antoni Owsianko

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

13.

Przemysław Piwko

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

14.

Robert Skrodzki

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

15.

Wiesława Wróblewska

I-X 2014

2014

2015

2016

 

 

 

Oświadczenia Majątkowe Radnych Rady Miejskiej w Szczuczynie

Kadencja 2010 - 2014

Lp.

Nazwisko i Imię Radnego

Złożone oświadczenia majątkowe

1.

Zofia Filipkowska

I-X 2010

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

2.

Witold Grunwald

I-X 2010

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

3.

Witold Januszewski

I-X 2010 Korekta

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

4.

Andrzej Waldemar Jaworski

I-X 2010

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

5.

Irena Kadłubowska

I-X 2010

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

6.

Michał Kaliszewski

I-X 2010

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

7.

Józef Karwowski

I-X 2010

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

8.

Tadeusz Kołakowski

I-X 2010

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

9.

Irena Kraujutowicz

I-X 2010

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

10.

Elżbieta Kryszczyńska

I-X 2010

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

11.

Tomasz Mioduszewski

 

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

12.

Adam Antoni Owsianko

I-X 2010

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

13.

Przemysław Piwko

I-X 2010

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

14.

Krystyna Wanda Zdańkowska

I-X 2010

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

15.

Andrzej Zieliński

I-X 2010

2010

2011

2012

2013

I-VIII 2014

 

Oświadczenia Majątkowe Radnych Rady Miejskiej w Szczuczynie

Kadencja 2006 - 2010

Lp.

Nazwisko i Imię Radnego

Złożone oświadczenia majątkowe

1.

Cichy Alicja

I-XI 2006

2006

2007

brak

brak

brak

2.

Kadłubowska Irena

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

3.

Kiełczewski Andrzej

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

4.

Kołakowski Tadeusz

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

5.

Kraujutowicz Irena

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

6.

Kryszczyńska Elżbieta

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

7.

Łynko Kazimierz Bogusław

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

8.

Nagel Andrzej Marian

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

9.

Nikliński Czesław

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

10.

Sadowska Danuta

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

11.

Sokołowski Henryk

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

12.

Szymanowski Jerzy

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

13.

Wołkowski Zdzisław

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

14.

Wójcicka Danuta

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

15.

Zdańkowska Krystyna Wanda

I-XI 2006

2006

2007

2008

2009

I-VIII 2010

 

Oświadczenia Majątkowe Radnych Rady Miejskiej w Szczuczynie

Kadencja 2002 - 2006

Lp.

Nazwisko i Imię Radnego

Złożone oświadczenia majątkowe

1.

Chmielewski Dariusz

Złożone

2003

2004

2005

I-VII 2006

2.

Jaczyński Grzegorz Mariusz

Złożone

2003

2004

2005

I-VII 2006

3.

Jóźwik Adam

Złożone

2003

brak

brak

brak

4.

Kadłubowska Irena

Złożone

2003

2004

2005

I-VII 2006

5.

Liberacki Jan

Złożone

2003

2004

2005

I-VII 2006

6.

Niebrzydowska Joanna

Złożone

2003

brak

brak

brak

7.

Niebrzydowski Czesław

Złożone

2003

2004

2005

I-VII 2006

8.

Nikliński Czesław

Złożone

2003

2004

2005

I-VII 2006

9.

Ornowska Ewa

Złożone

2003

2004

2005

I-VII 2006

10.

Owsianko Adam Antoni

Złożone

2003

2004

2005

I-VII 2006

11.

Rainko Mirosław

2002

2003

2004

2005

I-VII 2006

12.

Siwik Bronisław

Złożone

2003

2004

2005

I-VII 2006

13.

Sokołek Kazimierz

Złożone

2003

2004

2005

I-VII 2006

14.

Wołkowski Zdzisław

Złożone

2003

2004

2005

I-VII 2006

15.

Zyskowski Karol

Złożone

2003

2004

2005

I-VII 2006

 

Metryka strony

Udostępniający: Gmina Szczuczyn

Wytwarzający/odpowiadający: Administrator BIP

Data wytworzenia: 2018-01-01

Wprowadzający: Adam Zabłocki

Data modyfikacji: 2018-01-11

Opublikował: Adam Zabłocki

Data publikacji: 2018-01-11

Rejestr zmian